ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
«Поруч зі мною!». Таня Дяченко і Олег Гаврилюк 2378341636

«Поруч зі мною!». Таня Дяченко і Олег Гаврилюк

200 - 300 грн (50+ шт.)
Показать еще Показать меньше

Заслужена артистка України Таня Дяченко співачка, режисер, актриса . Лауреат конкурсу ім. В. Івасюка, переможниця п'яти міжнародних фестивалів. Працювала в театрі М. Мозгового.
На сьогодні Таня Дяченко є добровольцем Бучанської ДФТГ, яка надихає та підтримує свою країну! За роки війни Таня дала понад 200 благодійних концертів для наших бійців, побувала скрізь, де її завжди чекали з нетерпінням. Була нагороджена багатьма відзнакам, подяками, почесними грамотами та медаллю від ЗСУ.
Народний артист, поет і композитор України Олег Гаврилюк презентують концертну програму «Поруч зі мною» де спільно з Громадською організацією «Українська медична місія» та медичною клінікою « Столиця» ми маємо можливість безкоштовно надати допомогу постраждалим від війни людям, які втратили верхні кінцівки.
Завдяки технології, розробленої британським виробником Koalaa LTD, українці з ампутацією рук нижче ліктьового суглобу мають можливість отримати м’які, реабілітаційні SOFT–протези. Ці протези можуть бути як основними, так і використовуватися для ранньої реабілітації перед встановленням іншого типу протезів і це ми готові зробити прямо під час концерту. Тому якщо в вашому місті ви знаєте таких людей, велике прохання, повідомити їм про це і привести їх на концерт.

Связанные события

23 Вс июня ’ 2024
Вышгород

РБК «Енергетик»

17:00
150 - 250 грн